פונדקאות אחראית

מוקד ידע בנוגע להיבטים האתיים בתהליך

חדש – שיחות ייעוץ חינם!!

 

10 דגשים לתהליך פונדקאות שייטיב עם כל הצדדים – שיחות ייעוץ חינם

אילו גורמים משפיעים על החוויה של פונדקאיות את התהליך? על אילו נושאים כדאי לדבר עם הפונדקאית לפני שמתחילים? איך נושאים כמו מועד הבדיקות הרפואיות, הקשר עם משפחת הפונדקאית, המדינה בה נערכת החזרת העוברים (בארה"ב או מחוצה לה) והבחירה בין ניתוח קיסרי ללידה טבעית קשורים בהיבטים האתיים של פונדקאות, ואיך מחשבה מוקדמת יכולה למנוע עגמת נפש לכל הצדדים בהמשך התהליך? ומה לגבי תורמת הביציות, אם יש כזו?

לפני כשלוש שנים, העלנו לאוויר את "פונדקאות אחראית", אתר שנועד לקדם חשיבה על ההיבטים האתיים של תהליכי פונדקאות ולאפשר תהליכי פונדקאות שייטיבו עם כל הצדדים המעורבים בתהליך. קראנו חומרים אקדמיים ואחרים, דיברנו עם סוכנויות, הורים ופונדקאיות ובנינו מאגר ידע שמנגיש את הנושאים האלו לקהל הרחב.

עכשיו, אנחנו משיקים אפיק נוסף לשיתוף במידע בנוגע להיבטים האתיים של התהליך – שיחות ייעוץ חינם להורים מיועדים שרוצים לקבל מידע שיסייע להם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורם בכניסה לתהליך. השיחות מתאימות לזוגות ויחידים, להט"בים וסטרייטים, שחושבים על הרחבת התא המשפחתי באמצעות פונדקאות.

חשוב לציין שהטיפים שאנחנו מציעים רלוונטיים גם (אבל לא רק) לתהליכים שנערכים במדינות מערביות כמו ארה"ב וקנדה.

צוות "פונדקאות אחראית" מבוסס על מתנדבים/ות ללא כל זיקה (כלכלית או אחרת) לסוכנויות פונדקאות בארץ או בחו"ל, ביניהם אבות לילדים שנולדו בארה"ב ובהודו. השיחות לא נועדו להמליץ על נותני שירותים כאלה או אחרים, אלא לחשוף את ההורים לסוגיות האתיות שמומלץ לחשוב עליהן בכניסה לתהליך, כחומר למחשבה לקראת התנעת התהליך.

לתיאום מועד לשיחה ניתן לפנות במייל: info@r-surrogacy.org

 

2229 Total Views 1 Views Today
קטגוריות: כללי 0 אהבו

סגור לתגובות